K18 Molecular Repair Hair Oil, 30 ml

1490 

Suchý olej na vlasy, který je nejlepší ve své kategorii, posiluje a zároveň vyhlazuje. Vhodný pro všechny typy vlasů.

Kategorie: ,

POPIS

Biotechnologicky vyvinutý suchý olej s lehkým složením napravuje poškození vedoucí ke krepatění vlasů a zároveň dodává lesk, bojuje proti třepení konečků a usměrňuje poletující vlasy.

 

BENEFITY

Odvrací poškození způsobující krepatění: působí na molekulární úrovni a opravuje poškozené vlasy, které jsou náchylnější ke krepatění
Snižuje krepatost a poletování vlasů: přírodní oleje působí na povrchu vlasu, vyhlazují kutikulu a zjemňují, aniž by je zatěžovaly
Zvyšuje lesk a živost barvy: vyživené a hydratované vlasy odrážejí světlo, více se lesknou a barva dostává nový rozměr
Ochrana před teplem: až do 230 °C, předchází tak dalšímu poškození způsobující krepatění

 

JAK FUNGUJE

K18PEPTIDE™ proniká do vlasů, aby napravil poškození a podpořil jejich dlouhodobou pevnost a hladkost.
Slunečnicový olej, hemiskvalan a skvalan posilují přirozenou hydratační bariéru vlasů a okamžitě snižují krepatění a zvyšují lesk vlasů.
Avokádový olej má jeden z nejvyšších bodů zakouření (tepelná stabilita oleje) a pomáhá zajistit tepelnou ochranu do teploty 232 °C.

 

POUŽITÍ

Olej aplikujte do středních délek a konečků vlhkých, ručníkem vysušených vlasů před stylingem pro posílení a redukci krepatění během fénování či úprav. Počkejte 4 minuty, abyste využili posilujících účinků K18peptide™. Nebo jej naneste na suché vlasy jako závěrečný krok při stylingu pro zamezení krepatění, uhlazení poletujících vlasů a dodání lesku.

Složení je vysoce koncentrované, začněte proto se třemi kapkami a přidávejte dle potřeby.

Pokud používáte také K18 Molecular Repair Leave-in mask, naneste nejprve na čisté, vlhké vlasy masku a počkejte 4 minuty. Následně aplikujte olej a pro maximální výsledek opět nechte 4 minuty působit.

 

SLOŽENÍ

Caprylyl Caprylate/Caprate, Squalane, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, C13-15 Alkane, Undecane, Benzyl Alcohol, Tridecane, Castor Isostearate Succinate, Propanediol, sh-Oligopeptide-78, Fragrance (Parfum), Tocopherol, Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

 

VZOREK

Vzorek 1 ml zdarma je dostupný, v případě zájmu napište prosím do poznámky objednávky.