K18 Molecular Repair Leave-In Mask

290 2390 

Napravte škody ve vlasech způsobené teplem, odbarvováním, barvením či jinými chemickými procesy už za 4 minuty díky bezoplachové masce s patentovaným K18Peptide™.

Ve 3 dostupných velikostech 5 ml / 50 ml / 150 ml.

Katalogové číslo: - Kategorie: ,

MOLECULAR REPAIR LEAVE-IN MASK

Rozdíl ucítíte a také uvidíte už po prvním použití. Bezoplachová maska je ideální pro vlasy poškozené teplem, zesvětlováním, barvením či jinými chemickými procesy a už za pouhé 4 minuty poškození napravuje.

Ve složení masky najdete revoluční patentovaný K18Peptide™, který se dostane až do těch nejvnitřnějších vrstev vlasu, v jejichž jádru se nachází polypeptidové (keratinové) řetězce, a má tu správnou velikost a strukturu, která mu umožní do nich zapadnout a narušené řetězce znovu propojit + opraví rozpojené disulfidové vazby. Zároveň obnovuje hebkost, pružnost, jemnost a sílu vlasů.

Maska je vhodná pro všechny typy vlasů.

Cestovní/testovací velikost 5 ml vystačí na 1-2 aplikace pro většinu typů vlasů.

 

POUŽITÍ

  • Umyjte vlasy šamponem, nepoužívejte kondicionér a vysušte důkladně ručníkem.
  • Začněte s 1 pumpičkou K18 mask, důkladně ji rozetřete v dlaních a rovnoměrně vpracujte od konečků ke kořínkům. Dle potřeby přidejte další pumpičku v závislosti na délce, síle a kondici vlasů. Složení je vysoce koncentrované, proto použijte pouze 1-3 pumpičky a každou dávku masky vpracujte zvlášť.
  • Nechte působit 4 minuty, neoplachujte! Upravte vlasy jako obvykle. Použít můžete libovolnou bezoplachovou péči nebo styling.

 

DOPORUČENÍ

Před prvním použitím umyjte vlasy hloubkově čistícím šamponem K18 Detox Shampoo, který vlasy očistí od nečistot, nánosu produktů a mazu. Usnadní tak cestu K18PeptideTM do nitra vlasu.

Poprvé použijte masku jako kúru a to 4-6 mytí za sebou. Následně používejte dle potřeby a stavu vlasů.

K18 Mask není hydratační ani proteinové ošetření, proto pokud máte např. velmi suché vlasy, doporučujme používat doplňkovou hydratační nebo proteinovou péči dle potřeby.

Dodržujte doporučení dávkování, nepoužívejte příliš mnoho produktu.

 

SLOŽENÍ

Water (Aqua) (Eau), Alcohol Denat., Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Dicaprylyl Ether, Cetyl Esters, Behentrimonium Chloride, Polysorbate 20,sh-

 

NEOBSAHUJE

Parabeny, sulfáty, silikony, ftaláty, chlorid sodný, umělá barviva, formaldehyd a formaldehydové donory.

 


 

 


NAŠE ZKUŠENOST

Video před a po ošetření šamponem, maskou a olejem na dlouhodobě odbarvovaných vlasech s přelivem starým 2 týdny. Vitalita a hydratace vlasu je znát nejen na první pohled, ale vlasy jsou hebké a uhlazené i na dotek.

Další informace

balení

5 ml, 50 ml, 150 ml