Malibu C Head Lab

5. prosince, 2023

O čem je Head Lab

Zdraví vlasů začíná zdravou pokožkou hlavy. V Head Lab se snoubí holistické přístupy japonských vlasových lázní s moderní vědou a technologiemi.

Co služba obsahuje

Head Lab zahrnuje zjištění stavu vlasů a vlasové pokožky mikroskopickou kamerou před a po ošetření.

Vysoce efektivní a čistící šampon, který odstraňuje nánosy stylingových přípravků bez narušení přirozené rovnováhy vlasů. Revoluční čistící komplex obsažený v šamponu poskytuje vlasům hluboký detox a zároveň je chrání před dehydratací.

Klíčové ingredience:

 • Allantoin: chrání a zklidňuje pokožku hlavy
 • Extrakt z lněného semínka: přírodní protein, který okamžitě posiluje vlasy
 • Panthenol: Pro-vitamín B5 se dostává do hloubky vlasů, kde vyrovnává přirozenou hydrataci
 • Rýžový protein: dodává vlasům objem a uhlazuje kutikulu vlasu
 • Quinoa protein: bezlepkový veganský protein, který funguje jako silný zvlhčovač a proniká hluboko do kutikuly vlasů

Head Lab Crystal Gel: kyselina L-askorbová, nejúčinnější a čistá forma vitamínu C, odstraňuje zoxidované minerály, nečistoty z folikulů a jiné nánosy z vlasů a pokožky hlavy. Složení bohaté na antioxidanty také obsahuje zinek, který zklidňuje a zjemňuje pokožku hlavy, a také bentonitový jíl, který absorbuje a odstraňuje nánosy nečistot.

Maska s chladivým mentolem, hydratační a zpevňující ošetření s maximálním přínosem pro pokožku vaší hlavy. Toto složení napěchované výživnými látkami opravuje polámané a poškozené vlasy zevnitř a zklidňující mentol zároveň povzbuzuje pokožku hlavy. 100% veganské složení se pyšní obsahem několika rostlinných proteinů a antioxidantů zajišťujících okamžité výsledky.

Přínosy:

 • Okamžitě opravuje poškozené vlasy
 • Vyživuje a chrání každý pramen vlasů
 • Omlazuje a osvěžuje suchou pokožku hlavy
 • Obsažený mentol povzbuzuje smysly
 • Exkluzivní složení s rostlinným základem
 • Bez obsahu parabenů či lepku
 • Rostlinné proteiny zlepšují upravitelnost vlasů, jejich lesk a celkové zdraví
 • Botanický komplex předchází vysušování pokožky

Pro koho je služba vhodná

Čištění Head Lab je vhodné pro každého, zejména pro citlivou pokožku hlavy a pro nejrůznější potíže jako jsou např. mastné vlasy, ekzém, lupy, lupénka, dermatitida atd.

Vliv minerálů obsažených ve vodě

Co se skrývá ve vodě

I ta nejlepší pitná voda může způsobit problémy vlasům a pokožce. Obsahuje totiž minerály, které ovlivňují stav vlasů a kůže. Navíc, protože vodu svými vlivy znečišťujeme, přidává se do ní chlór, aby se zamezilo množení bakterií. Tím se zvýší pH vody, které se naopak snižuje přidáváním vápníku. Minerály obsažené ve vodě se přichytávají na vlasy, kde oxidují a způsobují jejich stárnutí. Minerály vlasy obalují, vrství se na nich.

Následky

Blednutí barvy, problémy s krytím šedivých vlasů, zašlé blond odstíny, nežádoucí nazelenalé nebo našedlé odlesky, ztrátu pružnosti a lesku.

Vliv na barvené nebo zesvětlené vlasy

Důvodem rychlého vyblednutí barvy je, že si umýváme vlasy vodou s chlórem a minerály. Teplá voda otevírá kutikulu, a tak minerály pronikají hlouběji do vlasů, oxidují a vrství se na barvených vlasech.

Barva nepronikne plně do vlasu a místo toho se usadí na vrstvě minerálů, které obalily vlas. Melíry nemohou změnit svou barvu, jsou to zesvětlené pigmenty. V tomto případě jsou však „maskovány“ pod nánosem minerálů.

Minerály, které mění barvu na vlasech: vápník, hořčík, křemík, měď, železo, olovo


Díky patentované technologii přípravky Malibu C zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů a chemických přísad a vlasy jsou tak opět zdravé a nezatížené.

Další články