Objevte sílu přímých pigmentů

12. června, 2023

V dnešním článku bychom vám rádi představili barvy Super Power Direct Dye od #Mydentity. Tato paleta přináší úžasné možnosti pro vyjádření vaší kreativity a zároveň se stará o zdraví vašich vlasů. Barvy obsahují směs keratinu a arganového oleje pro zlepšení integrity vlasu a maximální trvanlivost a zářivost barvy. Direct Dye jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají nové způsoby vyjádření své jedinečné identity skrze barvu vlasů.

Výdrž

Tyto produkty nejenže umožňují dosažení fantastických a dlouhotrvajících barevných efektů, ale také chrání vaše vlasy. Poskytují intenzivní, živou a dlouhotrvající barvu. Můžete si užít krásnou, sytou barvu, která vydrží v závislosti na odstínu až 50 umytí.

Odstíny

Je to řada, která vám umožňuje přeměnit své vlasy na plátno nekonečných barevných možností. Díky paletě odstínů můžete vyjádřit svou kreativitu a individualitu tím nejvýraznějším způsobem.

Mydentity Super Power Direct Dye jsou k dispozici v široké škále odstínů, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyjadřuje váš individuální styl a osobnost, od jasných a výrazných tónů až po měkké pastelové odstíny. Bez ohledu na to, zda toužíte po dramatické červené, odvážné modré nebo pastelové růžové, tato barva vám umožní dosáhnout přesně takového výsledku, jaký si přejete. Navíc jsou tyto přímé pigmenty odolné a dlouhotrvající, takže vaše umělecké dílo zůstane s vámi po dlouhou dobu.

Vhodná péče

Ideální domácí péče pro barvené vlasy zahrnuje používání hydratačních produktů z Hydrate Color Wellness Collection od Malibu C, kterou zajistíte optimální stav vlasů.

Hydrate Color Wellness je speciálně navržená kolekce produktů, která se stará o zdraví a hydrataci vašich vlasů před a po procesu barvení. V kombinaci s Direct Dye můžete dosáhnout nejen nádherných barev, ale také udržet své vlasy dlouhodobě zdravé a lesklé. Šetrné složení těchto produktů pomáhá chránit vlasy před poškozením a vysušením, které často souvisí s barvením. Hydrate Color Wellness je tedy skvělým společníkem při transformaci vašich vlasů, podrobný popis, použití a složení naleznete na našem e-shopu.

Další články