Boucleme – Super Hold Styler 250ml

560 

Silně tužící gel udržující kudrliny definované a zafixované.

Kategorie:

Gel udržující kudrliny definované a zafixované. Jeho hladká gelová textura, bez gelům-vlastní ulepenosti, pomáhá předcházet třepení konečků. Gel je plný úžasných přírodních vyživujících složek. Tento šikovný stylingový pomocník udrží vaše kadeře a vlny definované po celý den a celou noc.

 

Vlastnosti

  • silný tužící efekt
  • na volnější vlny (na prstýnky)
  • lze použít i na suché vlasy (uhlazený efekt)
  • obsahuje chia semínka, modrou agáve, olej z ořechů kahai, extrakt z lněného semínka
  • vegan
  • 99% přírodní

 

Použití

Naneste na mokré vlasy, buď po aplikaci produktu Curl Defining Gel, nebo místo tohoto produktu, v závislosti na typu vlasů. Produktem vlasy uhlaďte a následně je pomačkejte v dlaních směrem k hlavě. Začněte s malým množstvím produktu a v případě potřeby přidávejte. Zasychá do tvrdé podoby, lze z vlasů vymačkat v dlaních.

 


Všechny produkty se používají na mokré vlasy.
Vlasová kosmetika bez silikonů, alkoholu a sulfátů.
Všechny obaly jsou recyklované a jejich složky jsou rozložitelné v přírodě.

 

Kudrnaté vlasy jsou sušší a křehčí než jiné typy vlasů. Vyžadují výživu, která posílí kutikulu vlasů i zevnitř a zároveň poskytne vlasům hloubkovou hydrataci. Pokud si nevíte rady s kudrnatými vlasy, značka Boucleme představuje řešení. Produkty Boucleme jsou plné vysoce účinných aktivních látek, které dodají hydrataci a život suchým nevýrazným vlasům. Výsledkem jsou krásné, lesklé a vyživené kudrny plné života.