K18 DAMAGE SHIELD Conditioner 250ml

890 

Kondicionér pro ochranu vlasů před běžným poškozením a UV zářením, zvyšuje jejich jemnost, lesk a hladkost, přičemž nezatěžuje.

Kategorie: ,

DAMAGE SHIELD

Vyživující ochranný kondicionér, který pomáhá vlasy chránit před každodenním poškozením, udržuje jejich zdraví a zlepšuje hladkost a lesk. Je navržen tak, aby vlasy zjemňoval, nezatížil a usnadnil rozčesávání, zatímco K18PEPTIDE™ je během mytí regeneruje.

 

BENEFITY

Chrání před poškozením: péče a ochrana proti poškození UV zářením, vlivům vnějšího prostředí a každodennímu mechanickému stylingu až po dobu 3 dnů
Udržuje zdraví vlasů: posiluje vnější lipidové bariéry vlasů, aby byly pružnější a odolnější vůči poškození. K18PEPTIDETM doplňuje proteiny ztracené během mytí
Zvyšuje přirozený lesk vlasů: složení s optimalizovaným pH minimalizuje nadměrné bobtnání kutikuly během mytí, čímž pomáhá udržet vlasy hladké a maximalizovat jejich lesk
Zjemňuje, uhlazuje a usnadňuje rozčesávání: bez silikonů a vosků, které se časem hromadí a zatěžují vlasy

 

PROČ TO FUNGUJE

Biotechnologicky vyrobený polysacharid působí jako biomimetický štít, který chrání vlasy před znečištěním a agresory z vnějšího prostředí.
Posilující směs ceramidů zaceluje poškozená místa ve vlasové kutikule – vyhlazuje a chrání vlasy před dalším poškozením.
K18PEPTIDE™ doplňuje proteiny ztracené během mytí vlasů.

 

POUŽITÍ

Kondicionér pro použití ve dny, kdy nepoužíváte molecular repair hair mask.

Aplikujte malé množství do délek a konců. V případě potřeby přidejte.
Důkladně opláchněte.
Pro nejlepší výsledky používejte po mytí šamponem DAMAGE SHIELD pH protective shampoo.

 

VŮNĚ

Čistá citrusová

 

KLINICKÉ STUDIE

Je klinicky prokázáno, že poskytuje péči a ochranu před poškozením UV zářením, mechanickým stylingem a agresivními vlivy vnějšího prostředí po dobu až 3 dnů.

 

SLOŽENÍ NEOBSAHUJE

Ftaláty, formaldehyd a formaldehydové donory, oxybenzon a octinoxat, a další.

 

VZOREK

Vzorek 7 ml zdarma je dostupný, v případě zájmu napište prosím do poznámky objednávky.