Regenerační pleťová maska

179 

Vlajková maska nanoBeauty obsahuje unikátní kombinaci sedmi vitaminů a antioxidantů, které v mnoha studiích úspěšně prokázaly reparační, ochranné a anti-aging účinky.

 • Vitamin C, E, A, B, panthenol
 • Regenerační účinek
 • Korekce drobných nedokonalostí
 • Vyživuje pokožku
Kategorie:

Popis

Ať již žijete ve městě, máte náročné zaměstnání, nebo vystavujete Vaši pleť nepříznivým vlivům počasí, antioxidanty a vitaminy obsažené v této masce jsou tu od toho, aby Vaši pleť chránily proti působení těchto škodlivých faktorů a minimalizovaly jejich již existující projevy. Nanovlákenný systém celý komplex látek doručí rovnoměrně tak, aby působil v místě určení a zahájil regenerační i reparační účinek. Mise této masky je zcela jasná – zabránit stárnutí a poškození Vaší pokožky.

Regenerační maska vychází z osvědčených dermatologických formulací a vyniká širokým spektrem vitaminů, které jsou v ní obsaženy. Ty umožňují, aby maska na pleť působila jak korektivním, tak i preventivním účinkem.

 

Aktivní látky

 • Hydrolized Polyvinyl Acetate
 • Sodium Ascorbate
 • Tocopheryl Acetate
 • PEG 40 Hydrogenated Castor Oil
 • Retinyl Palmitate
 • Panthenol
 • Niacinamide
 • Pyridoxin HCL
 • Sodium Riboflavin Phosphate

 

Neobsahuje

 • Silikony
 • Parabeny
 • Parfémy
 • Barviva
 • Akryláty
 • Konzervanty

 

Aplikace

Vybalte masku z obalu, položte ji na suché místo a opatrně odstraňte ochrannou zelenou vrstvu.
Vyčištěnou pleť důkladně navlhčete vlažnou vodou. Aplikujte bílou nanovlákennou vrstvu na navlhčenou pleť. Suchá místa masky dodatečně navlhčete vodou přes povrch masky.
Nechte masku působit 8 minut a dopřejte si relaxaci.
Před sundáním masky ji ještě jednou na obličeji pečlivě navlhčete pro snadnější odstranění. Nechte aktivní látky působit.
Účinný přenos aktivních látek do pleti začne ihned po aplikaci masky. Blahodárný účinek se znatelně zvyšuje v následujících několika hodinách. Doporučené použití je 1 – 2 krát týdně. Pro dosažení rychlejších výsledků použijte masku jako součást Vašeho denního rituálu v péči o pleť.

 


Co je nanoBeauty pleťová maska?

Nanovlákenná pleťová maska nanoBeauty je významnou a revoluční inovaci v kosmetické výrobě. Česká patentovaná technologie, použitá pro výrobu nanoBeauty, využívá nanovlákno jako nosič účinných látek a vitaminů. V nanovláknu je dokáže uchovat ve zcela čisté kvalitě bez všech konzervantů a stabilizátorů. Difuzní přenos účinných látek do pleti se spouští „chytře“ až po navlhčení vodou a kontaktem s pokožkou.

Proč nanoBeauty funguje?
Přenos účinných látek z nanovlákna do pleti začne až po navlhčení vodou a kontaktem s pokožkou. Po navlhčení vodou se zahájí difuze výživných, omlazujících, hydratačních, revitalizačních nebo anti-aging látek do pleti. Do té doby jsou všechny účinné látky ve 100% koncentraci vázané pouze na nanovláknu v naprosto čistém stavu a čekají na spuštění difuzního procesu.

Proč suchá nanovlákenná pleťová maska?
NanoBeauty byla vyvinuta „chytře“, tak aby došlo na navlhčené pokožce k rozpuštění a vytvoření prostředí vhodného pro přestup aktivních látek přímo do pleti. Toho je dosaženo metodou elektrostatického zvlákňování z roztoku. Ostatní podobné výrobky a pleťové masky jsou nabízeny již mokré, aby se nekazily, musí obsahovat konzervanty a stabilizátory.

Garantované účinky nanoBeauty?
Testy bylo prokázáno, že se až 92% účinných látek z nanovlakenné masky dostane přímo do pleti, a to i do hlubších vrstev pokožky. Stačí pouhých 8 minut a do pokožky se dostanou všechny deklarované vyživující látky a vitaminy.

Je nanoBeauty certifikována?
Pleťová maska nanoBeauty se zrodila na základě výzkumu a vývoje nanovlákenného zdravotnického materiálu, primárně zaměřeného pro léčebné krytí těžkých popálenin, proto může být používána i pro citlivou pleť. NanoBeauty pleťová maska má certifikát Státního zdravotnického ústavu a další potřebné atesty. Garantujeme, že nanoBeauty nebyla testována na zvířatech.

 

Proč nanovlákno?

 • Téměř 100% efektivita přenosu
 • Aplikace trvá pouhých 8 minut
 • Příjemná a čistá manipulace
 • Patentovaná technologie
 • Žádné konzervační látky a parfémy

 


Hlavní přednosti proti konkurenčním produktům

 • Suchá pleťová maska je zcela unikátní, inovativní typ kosmetické pleťové masky založený na výsledcích dlouholetého vývoje nanovlákenných aplikací pro medicínské a dermatologické účely.
 • Řádově vyšší účinnost přenosu aktivních látek do pleti (více jak 90%), bez plnidel, stabilizátorů a konzervantů obsažených v mokrých maskách a krémech.
 • Rovnoměrné rozložení aktivních látek v pleťové masce. V mokrých maskách a krémech se aktivní látky po krátkém čase shluknou do určitého místa a tím pádem si na obličej můžete aplikovat část, která není nijak obohacená. Naše látky jsou 100% rovnoměrně rozložené po celé ploše masek a tím pádem dostanete při každé aplikaci to, co je slíbeno.
 • Jednoduché a rychlé použití masky. Krátký čas aplikace 8 minut, pro dosažení požadovaného výsledku. Blahodárný účinek masky se plně rozvine v dalších hodinách a dnech.
 • Naše suchá maska neobsahuje tekutinu, je jednoduchá na vybalování a použití. Neodkapává, nezůstává na rukou, neušpiní Vám polštář ani tričko.
 • Patentovaný systém dodání aktivních látek (vitaminů, glukonolaktonu, kyseliny hyaluronové, aj.) do nanovlákna pro následné efektivní uvolnění do pleti.
 • Vhodné i pro velmi citlivou pleť. Bez parabenů, silikonů, akrylátů, barviv a parfémů. Netestováno na zvířatech.
 • Aktivní část pleťové masky je 100% biologicky rozložitelná. Nosná a krycí vrstva jsou 100% recyklovatelné.
 • 100% český produkt, vlastní vývoj, výroba i prodej.
 • Masky byly testovány na obsah aktivních látek, kinetiku uvolňování a difúzní koeficient ve spolupráci Vysokým učením technickým v Brně. Dále mají vypracovány posudky o nezávadnosti ze Státního zdravotního ústavu.

 


Vývoj

Při vývoji suché nanovlákenné masky byl kladen důraz na jednoduchou aplikaci a zároveň na účinný přenos aktivních látek do vrchních vrstev pokožky – epidermis i dermis. Jelikož je pokožka přirozenou bariérou těla, proniká do ní jen omezené množství látek z kosmetických přípravků. Suchá nanovlákenná maska byla vyvinuta tak, aby došlo na navlhčené pokožce k jejímu rozpuštění a vytvoření prostředí vhodného pro přestup aktivních látek z vodorozpustného nosiče polyvinylacetátu (PVAc) do pokožky. Toho je dosaženo technologií výroby suché nanovlákenné masky, která je vyrobena metodou elektrostatického zvlákňování z roztoku, přičemž roztok obsahuje vodorozpustný polymer a aktivní látku nebo jejich směs. Formování vláken z polymerního roztoku působením vysokého elektrického pole je vyloučena bakteriální nebo mikrobiologická kontaminace. Z tohoto důvodu formulace suché nanovlákenné masky umožňuje vynechání přídatných kosmetických látek, jako jsou plniva, stabilizátory a konzervanty.

 

Inovativní řešení

Inovativnost našeho řešení spočívá v novém způsobu a formě administrace kosmetologicky a dermatologicky využívaných molekul. Cílem výzkumného týmu bylo eliminovat nedostatky současných forem dávkování využitím pokročilých materiálů. Nabízíme inovativní produkt spočívající v novém konceptu krytí, který disponuje precizním a kontrolovaným systémem uvolňování a současně je dostatečně aplikačně univerzální a uživatelsky komfortní. Krom toho je díky odlišnému postupu formulace aktivního nanovlákenného nosiče možné vynechat řadu běžných přísad (glycerin, oleje, polyethylen glycol, lepidla). Minimalistická formulace je tak nejen ekologicky a ekonomicky úsporná, ale i šetrná vůči pleti pacienta. Další z inovativních vlastností nanovlákenného nosiče je jeho vysoká adheze ke kůži uživatelů, zvyšující efektivitu aplikace. Díky použití nanovlákenné struktury, která se vyznačuje extrémně vysokým specifickým povrchem, je možné docílit maximálního kontaktu nanovlákenného nosiče s pokožkou uživatele a tím zefektivnit transport aktivních látek přes kůži. Nanovlákenný nosič je zároveň velmi prodyšný a díky tomu může pokožka pod krytím volně dýchat, nejsou pozorovány žádné známky kožního podráždění, či jiných nepříznivých lokálních imunitních reakcí. Tímto je vyřešen jeden z nejčastějších problémů transdermálních a okluzních systémů, kterými jsou právě používaná adheziva způsobující menší až závažné lokální iritace a hypersensitivní reakce, vyžadující přerušení aplikace.

 

Princip funkce a účinky masEk Nanobeauty

V našich suchých nanovlákenných maskách nepoužíváme nanočástice, ale nanovlákna, která se od nanočástic liší tím, že se jedná o lineární útvary s délkou, která mnohonásobně převyšuje jejich průměr, přičemž průměr nanovláken se u našich masek pohybuje v rozmezí 250 – 600 nm. Při styku nanovláken s navlhčenou pokožkou dochází k rozpuštění nanovláken a je zahájen intenzivní přenos vitaminů a účinných látek difuzí do pokožky. Látky se díky tomuto mechanismu velmi rychle a ve vysokém množství dostanou přes kožní bariéru až do hlubších vrstev pokožky, kde působí ještě několik hodin po aplikaci masky. V podstatě téměř veškeré účinné látky, které byly v masce se dostanou do pokožky, což je výhoda oproti krémům a sérům, kdy značné množství účinných látek nekončí v pleti, ale v odpadu. Další velice podstatnou výhodou je fakt, že v případě našich masek jsou účinné látky rovnoměrně rozmístěny v celé ploše masky a působí tedy na celou ošetřovanou plochu. V případě krémů či sér dochází ke shlukování účinných látek, což může mít za následek nerovnoměrné působení po jejich aplikaci. Výhodou našich suchých nanovlákenných masek je také velice jednoduchá aplikace.