Bio Ionic Smart-X™ High Efficiency Dryer

7690 

Vysoušejte své vlasy o 75 %* rychleji díky profesionálnímu fénu z dílny Bio Ionic, který navíc vyniká lehkým provedením a samočisticí funkcí.

Dostupné na objednávku

Kategorie: Štítek:

Bio Ionic SMART-X™ High Efficiency Dryer

dárek zdarma: K18 Molecular Repair Leave-In Mask 5 ml


Vaše vlasy se už nemusí bát tepla při úpravě účesu! Jak je to možné? Za vším stojí značka Bio Ionic a její jedinečný přístup a speciální patentované technologie. Nejprve vyvinula řadu nástrojů s komplexem přirozených iontů, které posilují a obnovují zdraví a vzhled vlasů, později přišla s technologií Moisturizing Heat Technology, jež ve vlasech během stylingu uzamyká vlhkost. Objevte i vy tyto revoluční nástroje a užijte si perfektní, dlouhotrvající účes bez rizika poškození vlasů.


Rychlé, šetrné, profesionální a naprosto pokrokové, takové je vysoušení vlasů s novým fénem Bio Ionic SMART-X™ High Efficiency Dryer. Vlasy vysuší o 75 % rychleji* a využívá přitom většího tlaku vzduchu a menšího množství tepla, takže je celý proces pro vlasy šetrnější. O maximální účinnost a konzistenci vysoušení se stará průlomová technologie SMART-X™, která stokrát za sekundu vyrovnává teplotu a proud vzduchu.

A oceníte i chytré funkce fénu. Disponuje 3 rychlostmi a 3 teplotními stupni a nastavení si automaticky ukládá do paměti –⁠ vždy se tak při stylingu přizpůsobí vašim potřebám. Dalším bonusem je i jeho samočistící funkce, která vám nejen ušetří práci, ale zároveň prodlouží životnost přístroje. Technologie Moisturizing Heat™ pak ve vlasech uzamyká během stylingu vlhkost a zanechává je jemnější, lesklejší a hebčí.

*ve srovnání s předním konkurenčním výrobkem

 

SPECIFIKACE A VLASTNOSTI
Teplo z infračerveného záření
Nastavitelná teplota a rychlost
Funkce studeného vzduchu
1800-2000 W
Váha bez kabelu: 338 g
Délka kabelu: 3 m

 

POUŽITÍ
Použijte nástavec pro dokonalý styling a optimální směřování proudu vzduchu.


Technologie BIO IONIC Moisturizing HeatTM hydratuje vlasy zevnitř ven tím, že emituje přirozené negativní ionty, které umožňují molekulám vody proniknout hluboko do pramenů. Vlasy zůstávají jemnější, lesklejší a hladší.