Spony XL

335 365 

Spona vhodná pro husté, dlouhé nebo těžké vlasy.

Katalogové číslo: - Kategorie:

Spona XL od Pony-O

Vlasový doplněk na vytváření culíků pro husté, dlouhé nebo těžké vlasy.

Nabízíme revoluční alternativu ke klasickým gumičkám v různých velikostech a provedeních vhodných pro sport, běžné nošení, ale i ve společenském designu. Díky unikátnímu systému se vlasy nemačkají  a ve vlasech jej prakticky necítíte, můžete mít vlasy v culíku naprosto pohodlně klidně celý den.

Spona se velmi snadno aplikuje a sundává. Na rozdíl od klasických gumiček se nevytahá a vydrží prakticky stovky použití. Je vyrobena z kvalitního silikonu a má měděnou vnitřní výplň, díky které se dá snadno tvarovat. Perfektně drží na svém místě po celý den. Jsou voděodolné, takže s nimi můžete jít i plavat nebo se zapotit do gymu.

 

TIP

Pro inspiraci na vlasový styling a aplikaci spony, navštivte náš YouTube kanál nebo oficiální kanál Pony-O Hair Accessories, kdy jsou dostupná videa.

Je nutno zvolit pečlivě správnou velikost pro vaše vlasy, protože Pony-O nefunguje jako klasická gumička.

 

O značce

Originál z USA od Nicole, zakladatelky značky z roku 1987.

 


Z hygienických důvodu se na tento výrobek nevztahuje reklamace – stejně jako u spodního prádla, na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Další informace

barva

tmavá blond, světle hnědá, tmavě hnědá, měděná, safírová, denim, modrozelená, oranžová, žlutá, metallic gold, metallic rose gold, designer snake