Pleťová voda 100 ml

179 

Pleťová voda s kyselinou hyaluronovou doplňuje řadu suchých nanovlákenných kosmetických masek nanoBeauty. Jedná se o skvělý doplněk k maskám, usnadňuje celý proces aplikace masky.

Kategorie:

Popis

Pleťová voda s kyselinou hyaluronovou doplňuje řadu suchých nanovlákenných kosmetických masek nanoBeauty.

Speciální rozprašovač vytváří mlhu, která jednoduše a jemně navlhčuje pokožku před aplikací masky, bez nutnosti si namáčet ruce. Aplikace pomocí rozprašovače je dostačující na navlhčení pleti a v kombinaci s hydratačními látkami zvyšuje účinnost přenosu aktivních látek z masky do kůže. Tento produkt řeší problémy s nekvalitní vodovodní vodou, která může mít v různých lokalitách jinou čistotu, tvrdost či obsahovat více či méně minerálů.

 

Výhody používání hydratační pleťové vody

  • jednodušší a pohodlná aplikace pomocí rozprašovače
  • podporuje hydrataci pleti
  • zajišťuje lepší přenos aktivních látek do pleti
  • vhodná pro citlivou pleť
  • jemná a příjemná parfemace

 

Jaké aktivní látky nám pomáhají účinně hydratovat pleť

Pleťová voda je plná aktivních látek, které pleť pomáhají hydratovat a tím i usnadňují prostup aktivních látek z masky do pleti. Denní používání pleťové vody NanoBeauty zajistí účinnou a dlouhotrvající hydrataci Vaší pokožky.

Hlavní složkou je voda. Voda je základním stavebním kamenem zdravé pleti. Pravidelná aplikace vody na pleť pomáhá udržet pokožku hydratovanou, což je klíčové pro zachování elasticity. Voda nezanáší póry, odstraňuje kožní maz, čistí a rozjasňuje pleť.

Kyselina hyaluronová, která je důležitou složkou pleťové vody, je látka přirozeně se vyskytující v pokožce. Vyskytuje se v mezibuněčných hmotách různých tkání nebo také v kloubech, kde má funkci maziva. Pomáhá pokožku hydratovat a zároveň, díky své struktuře, zadržuje vodu a další aktivní látky v pleti, což má za následek vysoký a dlouhý hydratační efekt a lepší elasticitu pleti. Jelikož je to látka tělu vlastní, je tedy obvykle velmi dobře tolerována.

Aloe Vera, latinsky Aloe Barbadensis, je rostlina, která se pro kosmetiku využívala již ve starověkém Egyptě a její účinky jsou velmi známé. Z rostliny se v kosmetice využívá gel, který je bohatý na vitaminy (například vitamin C, A, B1, B3 či B6), polysacharidy, aminokyseliny a další složky, které synergicky působí na pleť antioxidačním účinkem. Stejně jako u kyseliny hyaluronové, Aloe vera na sebe váže vodu a pomáhá tak k hydrataci pleti. Mimo to má i regenerační a zklidňující účinky, je tak vhodné pleťovou vodu aplikovat třeba po celodenním pobytu na slunci v kombinaci s Regenerační nanovlákennou maskou NanoBeauty.

Urea má schopnost udržovat vodu a hydratovat pokožku. Mimo to má Urea schopnost exfoliace buněk. To znamená, že jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky, což pleť rozjasňuje a oživuje.

Vitaminy B3 a B8, přírodní sodné soli kyseliny mléčné, anýzové a salicylové, které mají hydratační i antioxidační účinky a stabilizují pH pleti.

Voda je opatřena šetrnými konzervanty, které zabraňují mikrobiální kontaminaci.

 

Aplikace s pleťovou maskou

Vybalte masku z obalu, položte ji na suché místo a opatrně odstraňte ochrannou zelenou vrstvu.
Na vyčištěnou pleť naneste pomocí rozprašovače dostatečné množství pleťové vody. Na navlhčenou pokožku poté aplikujte bílou nanovlákennou vrstvu. Suchá místa masky dodatečně navlhčete pleťovou vodou. Nechte masku působit 8 minut.
Před sundáním masky ji ještě jednou na obličeji pečlivě navlhčete pro snadnější odstranění. Sundejte masku a zbylý gel jemně vmasírujte do pokožky.
Účinný přenos aktivních látek do pleti začne ihned po aplikaci masky. Blahodárný účinek se znatelně zvyšuje v následujících několika hodinách. Při použití masky společně s pleťovou vodou s kyselinou hyaluronovou, dochází ke zvýšené hydrataci pleti. Doporučené použití je 1 – 2 krát týdně. Pro dosažení rychlejších výsledků použijte masku jako součást Vašeho denního rituálu v péči o pleť.

 

Složení

Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Sodium Levulinate, Sodium Salicylate, Sodium Anisate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Glycine, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Sodium Benzoate, Lactic Acid, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Alcohol Denat, Triethanolamine, Parfum, Citronellol, Linalool.