Hot Tools Black Gold CurlBar

3190 

CurlBar kulma pro dokonalé vlny dostupná ve dvou velikostech 32 mm a 28 mm.

Katalogové číslo: - Kategorie:

dárek zdarma: K18 Molecular Repair Leave-In Mask 5 ml


Ať už sníte o dokonale uhlazeném účesu nebo divokých vlnách, značka Hot Tools vám nabídne ty správné nástroje, s nimiž si svůj vysněný look vykouzlíte během chvilky. Na trhu se pohybuje více než 30 let a její kořeny sahají do komunity profesionálů, kteří si stylingové nástroje Hot Tools zamilovali. Vynikají špičkovou technologií a propracovaným designem a pyšní se také řadou ocenění.


NOVÝ ÚHEL POHLEDU NA VLNY
Usnadní práci a ušetří čas potřebný pro vytvoření dokonalých vln, objemu a pohybu. Ergonomický design pomáhá předcházet napětí v ramenou a zápěstí. Curl Bar umožňuje snadno dosahovat konzistentních výsledků. Teplota až do 230 °C a volitelná funkce vibračního časovače, dovolují nastavit optimální čas zahřívání pro každý typ vlasů.

 

VLASTNOSTI A BENEFITY
Digitální displej (rotační volič a 8 teplotních stupňů od 160 °C do 230 °C)
Časovač kulmy (nastavitelný na 0 – 10 sekund, kulma zavibruje po uplynutí nastaveného času)
Pulsní technologie “co je horké, zůstane horké” (zajistí rychlé rozehřátí a okamžité opětovné nahřátí, udrží konzistentní a rovnoměrné rozložení tepla)
Technologie Curl Bar (ergonomický design pomáhá předcházet napětí v ramenou a zápěstí)
Revoluční ergonomický design (snadnější a rychlejší natáčení bez poškození vlasů. Usnadní práci a ušetří čas potřebný pro vytvoření dokonalých vln, objemu a pohybu)
Black Gold Titanium Micro-Shine (hladký titanový povrch minimalizuje tření, rovnoměrně rozkládá teplo, je vysoce odolný a propůjčuje vlasům dokonalý lesk)
Režim spánku (automatické vypnutí po 60 minutách)
Další benefity (příjemná rukojeť, světelný indikátor nahřátí, chladná špička, profesionální délka kabelu 3 m)

Součástí balení je Hot Tools tepluvzdorná silikonová podložka a tepluvzdorná rukavice (výborný pomocník pro práci s kulmou).

 

UPOZORNĚNÍ:
Nástroj je dodáván s UK i EU zástrčkou. Pro použití v EU sundejte UK adaptér dle přiloženého návodu.

 

 

Další informace

Velikost

32 mm, 25 mm